Вірш про квіти із збірочки "До нас крокує в гості Зима і Миколай" і "Квітковий калейдоскоп мого краю":
Росте на підвіконні,
На світлому осонні
Гарнесенькая квіточка,
У глинянім горшку.Яка вона красива!
Ця квіточка альпійська
Фіалочкою зветься,
Уже давним –давно.За нею доглядаю,
Її –я поливаю.
Вона чарує квітами
І чую запах літа я.
Ой,дякую я квіточко,
Що у кімнаті літечко.
Людмила Коваль
Малюнок Віталія Коваля


0 Коментарів