“Фіалка” – вірш про квіти

від | 17 Березня 2012 | Вірші про квіти | 0 коментарів

Фіалка - вірш про квіти

Росте на підвіконні,
На світлому осонні
Гарнесенькая квіточка,
У глинянім горшку.

Яка вона красива!
Ця квіточка альпійська
Фіалочкою зветься,
Уже давним –давно.

За нею доглядаю,
Її –я поливаю.
Вона чарує квітами
І чую запах літа я.
Ой,дякую я квіточко,
Що у кімнаті літечко.

Людмила Коваль
Малюнок Віталія Коваля

0 Коментарів

Надіслати Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ще почитайте з категорії: Вірші про квіти