З 2010 року пише вірші для дітей Людмила Коваль. Основне коло читачів – діти дошкільного та молодшого шкільного віку.

За цей час вийшла низка збірок поетеси, короткий опис яких приведено нижче.

“Квітковий калейдоскоп мого краю” – перша книга поетеси.  В книзі зібрані найкращі перші вірші поетеси про квіти рідного краю.

Вірші про зиму поетеса зібрала в збірці “До нас крокують в гості Зима та Миколай

“Українські берегині” – збірочка віршів, присвячених найдорожчим, наймилішим та люб’ячим матерям, донечкам, сестричкам та бабусям.

Вірші про про красу рідної землі поетеса зібрала в збірці «Мій рідний край, моя земля».   Збірка віршів Людмили Коваль була презентована в грудні 2015 року у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича як соціально-значуща література.

“За що ти любиш Україну” – збірочка віршів про красу рідної країни  та любов до неї.  Ілюстрації до книги були виконані з полімерної глини  [link]handmade-майстром Мариною Тимошенко[/link].

Презентація книги відбулась в 2016 році в Житомирі.

В книзі “Нашіптані вірші” Людмила Коваль зібрала твори , які допоможуть дітям пізнати навколишній світ,  його красу.  Червоною ниткою в книзі проходить екологічна тематика.

В ромальовці “Овочі” зібрано цікаві вірші про овочі і кумедні розмальовки до них.  В такій формі діти легко запам’ятовують овочі  та вивчають вірш про них.

Вірші про красу української природи зібрані в книзі “Кольорові вірші”, яка була презентована в квітні 2017 року.

В книзі додано розмальовки до кожного вірша, в кінці книги – творчі завдання для маленьких читачів.